הספר: עסקטן רווחים גדולים בבורסה יצא לאור

אני שמח לספר שהספר החדש שלי מוכן ואפשר לרכוש אותו באתר שהקמתי לכבודו, עסקטן

זה לא היה טריויאלי, אני מדבר על זה כבר למעלה משנה, אך בסוף הטריגר היה סמינר על שיווק באינטרנט שבו למדתי צעד אחר צעד איך ומה צריך כדי למכור באינטרנט.

הספר החדש עסקטן, רווחים גדולים בבורסה

מכיוון שלהשקיע בבורסה האמריקאית אני יודע, ואני משתמש באופציות בצורה יוצאת דופן – כדי לחזק את ההשקעות ולא בצורה ספקולטיבית יש יותר ויותר חברים וקרובי משפחה ששואלים אותי על השקעות. אז החלטתי שהגיע הזמן שאארוז את המידע ואארגן אותו ככה יותר קל להעביר אותו הלאה.

אז אם גם אתה מתעניין בבורסה האמריקאית ומבולבל ממגוון הקורסים והנושאים שצריך ללמוד, קודם כל, כל הכבוד! אתה יודע שצריך ללמוד, ואתה מחפש את המקור הטוב לאינפורמציה. הספר שלי מכיל 105 עמודים של טקסט קולח בצורה פשוטה, בגובה העיניים ועובר במהירות בלי למרוח על הנושאים מהיסודות וגד לנושאים המתקדמים ביותר שצריך ולא יותר מזה.

לקח לי כמה שנים טובות ללמוד את כל מה שאני יודע, חלק למדתי מספרים ולחק ממשקיעים בפגישות אחד-על-אחד ובכנסים בחו”ל. וחלק אחר, מה לעשות, למדתי מטעויות שלי שהתמעטו  או הצלחות שלי שהצטברו וגדלו!

להתרשמות מהספר לפני שקונים, אפשר להוריד פרק לדוגמה בחינם כאן. זה כולל גם את תוכן העניינים כך שאפשר לראות את כל הנושאים שהספר מדבר עליהם.

אם אתה רוצה ללמוד איך אפשר להצליח בבורסה האמריקאית, להרוויח כסף בלי להשתגע, בלי להיות סוחר יומי, פעם בשבוע, להשקיע מקסימום חצי שעה בתחזוקה של החשבון, להשתמש באופציות כדי להרוויח יותר ממה שאחרים מרוויחים בעזרת מניות רגילות, הספר כנראה בשבילך…

אז שוב, הנה הקישור לעמוד המכירה של הספר, בהצלחה!